Skocz do zawartości

Piraci.tv - Polskie Forum Warezowe uses cookies. Read the Polityka Prywatności for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies

Witamy na forum PIRACI.TV ! Tylko u nas każda wstawka zawsze na darmowym serwerze, bez limitów pobierania !

Dołączona grafikaDołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
- - - - -

HONOR - Live Łomża 1994


 • Nie możesz napisać tematu
 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE   Robik69

Robik69

  Praskie Klimaty

 • Szef
 • 6963 postów
 • 14957 thanks
 • Gadu Gadu:5312890
 • piratki: 175220
 • Płeć:Mężczyzna
 • Miasto:  Brzeska moja ulica
 • Kraj

 • PipPipPipPipPipPipPip

Napisano 01 styczeń 2019 - 07:41

HONOR - Live Łomża 1994


Format Filmu: avi


Rozmiar pliku: 350 MB


xmizzok.jpg!info.png

HONOR
Koncert z 1994 w Łomży


!opis.png

Honor – polska grupa muzyczna, założona w 1989 roku przez przyjaciół ze Szczecinka i Gliwic, identyfikowana ze sceną RAC. Jeden z bardziej znanych przedstawicieli tego stylu w Polsce. Utwory zespołu nawiązują do patriotyzmu, nacjonalizmu, antykomunizmu, neopogaństwa, ale także do ideologii narodowosocjalistycznej i są ściśle związane z ruchem białych skinheadów.

Od początku swojego istnienia zespół grał w różnym stylach – od Oi! poprzez RAC oraz pagan metal, stosując zarówno ostre, hard rockowe brzmienia, jak i lżejsze ballady rockowe. Główną postacią zespołu oraz twórcą większości muzyki i tekstów jest Olaf Jasiński, który na początku był też wokalistą zespołu i śpiewał na jego pierwszym demie pt. „Biały Front”. Później, od drugiego dema „Cena Idei”, wokalistą zespołu został Mariusz Szczerski. Śpiewał w nim aż do momentu zawieszenia jego działalności czy też jego rozpadu około roku 2002. Poza twórczym trzonem zespołu w jego składzie pojawiało się wielu innych muzyków wykonujących repertuar grupy.


!download.png
 

Jeśli chcesz zobaczyć linki i podziękować za film kliknij flacha.png w prawym dolnym rogu tematu.
 Nie widzisz flaszki ? Zarejestruj się na forum - za darmo ! Nie wymagamy żadnych opłat ! 
REJESTRACJA
 W razie jakichkolwiek problemów udaj się do działu POMOC.


 • 2

White_Robert.gif

 
Thanked by 8 Members:
boskitomasz , bowim , trevor017 , drop83 , marek23 , ogarol , hejka , Long Piotr


  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Nota Prawna

Wszystkie materiały, które zostały umieszczone na stronie PIRACI.TV oraz stronach, które są częścią tej strony, zostały umieszczone wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych! Nie mogą być wykorzystywane w celach niezgodnych z obowiązującym w Polsce prawem! Autorzy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności z powodu użytkowania i wykorzystywania dostępnych informacji oraz materiałów zawartych na stronie w sposób niezgodny z prawem, w szczególności, gdy spowoduje to szkody osób trzecich. Na tej stronie nie są umieszczone żadne pliki, a jedynie informacje na ich temat (opis, długość, kodek, typ, rodzaj kompresji, suma kontrolna itp.). Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową!