Skocz do zawartości

Piraci.tv - Polskie Forum Warezowe uses cookies. Read the Polityka Prywatności for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies

Witamy na forum PIRACI.TV ! Tylko u nas każda wstawka zawsze na darmowym serwerze, bez limitów pobierania !

Dołączona grafikaDołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Ultra Dźwięki (2018)


 • Nie możesz napisać tematu
 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE   Robik69

Robik69

  Praskie Klimaty

 • Szef
 • 6955 postów
 • 14900 thanks
 • Gadu Gadu:5312890
 • piratki: 175220
 • Płeć:Mężczyzna
 • Miasto:  Brzeska moja ulica
 • Kraj

 • PipPipPipPipPipPipPip

Napisano 16 listopad 2018 - 06:40

Ultra Dźwięki (2018)Format Płyty: mp3scan00dcd.jpg!info.png

Polska
Legia Rock Music
2018!opis.png

Ultra Dźwięki" to pierwsza legijna płyta rockowa, która na pewno znajdzie wielu odbiorców. Takiego materiału bardzo brakowało i z czystym sumieniem płytę można polecić każdemu, bez względu na upodobania muzyczne.

Na krążku znajdziemy 12 utworów, w tym Intro. Dwa pierwsze utwory powstały na bazie legijnych pieśni - "Dziś zgodnym rytmem" i "Szkoła, praca" (oczywiście ze wszystkimi trzema zwrotkami). Pozostałe utwory zawierają autorskie teksty i te trzeba przyznać są bardzo trafne. Kawałek "Wyjazd" to niekwestionowany hit płyty, w którym autorzy opisują wyjazd legionistów, od zbiórki pod Torwarem, przejazdu autokarami, udaremnionego "przez tych co zawsze" spotkania WFH z naszą "kosą", wjazdu pod kasy miejscowym, którzy salwowali się ucieczką ("został po nich pusty plac"), doping na trybunach i wreszcie powrót, gdzie ponownie "sportowcy" poszukali innej drugi, by "komuś przeciąć szlak". Tekstowo i muzycznie, nie tylko ten utwór stoi na najwyższym poziomie.

W podobnym tonie opisany został, w jednym z utworów, mecz przy Łazienkowskiej. Nie zabrakło także pieśni na cześć Kazimierza Deyny. Całej płyty słucha się doskonale i za każdym razem, gdy krążek przeskakuje ponownie na utwór pierwszy, można jedynie żałować, że to już koniec. Świetna robota i to bez dwóch zdań obowiązkowa pozycja w płytotece każdego kibica. W przeciwieństwie do tego typu produkcji, które ostatnio ujrzały światło dzienne, w tym przypadku - zapewniam Was - płyta nie wyląduje na półce, a towarzyszyć będzie wielu wyjazdowym furom, w podróżach za naszym klubem po Polsce i Europie.!tracks.png

scan00021.jpg!download.png

 Jeśli chcesz zobaczyć linki i podziękować za album kliknij flacha.png w prawym dolnym rogu tematu.
 Nie widzisz flaszki ? Zarejestruj się na forum - za darmo ! Nie wymagamy żadnych opłat ! 
REJESTRACJA
 W razie jakichkolwiek problemów udaj się do działu POMOC.


 • 0

White_Robert.gif

 
Thanked by 8 Members:
priap2019 , marek23 , sil , tolo , Kulek , Long Piotr , axel 8814 , ogarol


  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Nota Prawna

Wszystkie materiały, które zostały umieszczone na stronie PIRACI.TV oraz stronach, które są częścią tej strony, zostały umieszczone wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych! Nie mogą być wykorzystywane w celach niezgodnych z obowiązującym w Polsce prawem! Autorzy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności z powodu użytkowania i wykorzystywania dostępnych informacji oraz materiałów zawartych na stronie w sposób niezgodny z prawem, w szczególności, gdy spowoduje to szkody osób trzecich. Na tej stronie nie są umieszczone żadne pliki, a jedynie informacje na ich temat (opis, długość, kodek, typ, rodzaj kompresji, suma kontrolna itp.). Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową!