Skocz do zawartości

Piraci.tv - Polskie Forum Warezowe uses cookies. Read the Polityka Prywatności for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies

Witamy na forum PIRACI.TV ! Tylko u nas każda wstawka zawsze na darmowym serwerze, bez limitów pobierania !

Dołączona grafikaDołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
- - - - -

REGULAMIN REZERWACJI


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE   Robik69

Robik69

  Praskie Klimaty

 • Szef
 • 6960 postów
 • 14925 thanks
 • Gadu Gadu:5312890
 • piratki: 175220
 • Płeć:Mężczyzna
 • Miasto:  Brzeska moja ulica
 • Kraj

 • PipPipPipPipPipPipPip

Napisano 16 kwiecień 2011 - 07:07

1. Każdy użytkownik forum, który może pisać w tym dziale może zarezerwować sobie upload danej wstawki.

2. W tym celu tworzy temat w którym podaje takie dane jak w przykładzie: Rybki Z Ferajny / Shar Tale (2004) DVDRip.XviD.AC3

3. Tworzy on temat według " prawidłowy upload " - dział Uploader: http://sciagalnia.ne...0091#entry10091

4. Po wykonaniu uploadu autor rezerwacji wpisuje pod tematem, że rezerwacja zakończona. Moderatorzy lub admini usuną wtedy rezerwację.

5. Jeśli upload zostanie zarezerwowany, a wykona go inny uploader i dojdzie do sytuacji dwóch tych samych uploadów pierwszeństwo ma uploader który zarezerwował wstawkę. Upload wykonany przez dawcę, który nie zgłosił rezerwacji zostaje dodany ww wstawkę dawcy rezerwującego. Linki z upload dodajemy do upa zarezerwowanego.

6. Rezerwacja może trwać maksymalnie 1 dzień jeśli nie przekracza wielkości 1 GB. Jeśli upload będzie większy ponad 1 GB rezerwacja może trwać 3 dni.

7. Jeden użytkownik może mieć aktywne maksymalnie 3 rezerwacje.

8. Za niewykonanie rezerwacji ( w ślad za tym za blokowanie tytułu dla innych ) Administracja forum będzie odejmować punkty reputacji rezerwującym.

Użytkownik robik69 edytował ten post 03 wrzesień 2011 - 14:48
aktualizacja

 • 2

White_Robert.gif

 
Thanked by 1 Member:
RedStar


  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Nota Prawna

Wszystkie materiały, które zostały umieszczone na stronie PIRACI.TV oraz stronach, które są częścią tej strony, zostały umieszczone wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych! Nie mogą być wykorzystywane w celach niezgodnych z obowiązującym w Polsce prawem! Autorzy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności z powodu użytkowania i wykorzystywania dostępnych informacji oraz materiałów zawartych na stronie w sposób niezgodny z prawem, w szczególności, gdy spowoduje to szkody osób trzecich. Na tej stronie nie są umieszczone żadne pliki, a jedynie informacje na ich temat (opis, długość, kodek, typ, rodzaj kompresji, suma kontrolna itp.). Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową!